قوانین و مقررات سی شارپ کد

سفارش تولید نرم افزار

به کاربرانی که میخواهند سفارش تولید نرم افزار بدهند توصیه میکنیم قبل از هرکاری قوانین و مقررات را با دقت مطالعه کنند:

1-تمام فعالیت های سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی  و کسب و کار اینترنتی می باشد و مورد تایید وزارت صنعت،معدن و تجارت است.

2-نرم افزار هایی که توسط تیم برنامه نویسی سایت تولید خواهند شد مطابق با این قوانین هستند و درخواست های کاربران برای ساخت برنامه هایی که مخالف این قوانین هستند برگشت داده خواهد شد،پس از شما کاربران گرامی تقاضا داریم تا از سفارش چنین نرم افزار هایی خودداری کنید.

3-امکان ساخت نرم افزار برای سیستم عامل های ویندوز،اندروید و به زودی لینوکس و مکینتاش وجود خواهد داشت.

4-مدت زمان تولید نرم افزار باتوجه به کارایی و مدت زمانی که خواهد برد و با توجه به تعداد نیروی انسانی مورد نیاز از 1 هفته تا چند ماه متغیر است.

5-هزینه تولید نرم افزار باتوجه به مدت زمان،سیستم عامل موردنظر و تعداد نیروی انسایی که بکار خواهد برد،بصورت توافقی قبل از شروع تولید با فرد سفارش دهنده به صورت تلفنی و به صورت توافق نامه ی کتبی تعیین خواهد شد.

6-طریقه پرداخت هزینه نرم افزار به سه قسمت تقسیم خواهد شد:پرداخت یک سوم مبلغ توافق شده قبل از ساخت نرم افزار.پرداخت نصف مبلغ باقی مانده در زمان به اتمام رسیدن کار.پرداخت بقیه مبلغ توافق شده بعداز ارسال فایل نصب و فایل سورس برنامه.«تمامی این پرداخت ها بصورت آنلاین امکان پذیر بوده و دربستر امن انجام خواهد شد.»

7- پشتیبانی سایت از نرم افزار تولید شده 1 سال است و بعداز آن هرسال با پرداخت مبلغ توافقی ادامه خواهد یافت.

8-در صورتی که سفارش دهنده به قوانین عمل نکند قرار داد فسخ می شود و مبلغ واریز شده پس داده نمی شود.

9-سایت حق فسخ قرارداد را دارد.

10-در صورتی که قرارداد از سوی ما فسخ شود مبلغ واریزی پس داده خواهد شد.

11-سایت سی شارپ کد هیچ گونه مسعولیتی در قبال سو استفاده های احتمالی ندارد.

عضویت در سایت

به کلیه کاربرانی که قصد عضویت در سایت سی شارپ کد  را دارند توصیه می کنیم که قوانین و مقررات سایت را با دقت مطالعه کنند:

1-عضویت در سایت رایگان است.

2-مسئولیت حفظ رمز عبور با کاربران است و پشتیبانی سایت در قبال سهل انگاری کابران و سوء استفاده های احتمالی ناشی از آن، مسئولیتی ندارد.

3-مسئولیت واقعی بودن اطلاعات درج شده در سایت توسط کاربران به عهده خود اشخاص است و سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد. سایت فقط در قبال اطلاعات درج شده توسط خود سایت مسئول است.

4-آموزش ها و مطالب ارائه شده درسایت متعلق به سی شارپ کد بوده و کپی برداری از آن و درج آن در سایت دیگر بدون ذکر منبع پیگرد قانونی خواهد داشت و شرعا مورد رضایت ما نخواهد بود.

5-فعالیت این سایت بر اساس قوانین جاری کشور، به ویژه قانون تجارت الکترونیک است و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، به عهده خود کاربران است.

6-عضویت در این سایت به منزله قبولی کلیه شرایط بالاست.

(قوانین فوق ویژه سایت سی شارپ کد می باشد و مدیر میتواند قوانین را به دلخواه تغیر دهد.)

باتشکر مدیریت سی شارپ کد